ZAJĘCIA GRUPOWE

Dla najmłodszych uczestników kursów program obejmuje naukę z wykorzystaniem gier i zabaw, co pozwala na lepsze absorbowanie wiedzy. Ponadto ciekawy sposób prowadzenia zajęć sprawia, że młody człowiek nie jest znudzony i chętnie w nich uczestniczy.

Młodzież przygotowujemy do najważniejszych egzaminów (gimnazjalnego i maturalnego). Kładziemy nacisk nie tylko na umiejętności wymagane przy egzaminie, ale także na rzeczywiste wykorzystanie języka angielskiego w życiu codziennym. Kursanci w tej grupie wiekowej aktywnie uczestniczą w zajęciach, co pozwala na jeszcze lepsze przyswajanie wiedzy.

 

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Proponujemy także zajęcia indywidualne w formie korepetycji, które uzupełnią lub poszerzą program nauczania szkolnego. Dzięki nim kursant nie jest ograniczony przez system szkolnictwa, który nie zapewnia odpowiedniej troski o ucznia słabszego jak i ucznia świetnie radzącego sobie z programem szkolnym. Kursanci z problemami w nauce – takimi jak na przykład dysleksja – zyskują odpowiednią pomoc edukacyjną dostosowaną do ich możliwości. Uczniowie wzorowi mogą natomiast bez przeszkód rozwijać swoją wiedzę ponad to, co oferuje program szkolny.

 

DOROŚLI, FIRMY I INSTYTUCJE

Nie zapominamy również o dorosłych. Dla nich kursy skupiają się na komunikatywności. Nie kładziemy wyłącznie nacisku na zbędną teorię, lecz na realne wykorzystanie języka. Nie oznacza to jednak, że zajęcia dla dorosłych są nieciekawe i mało atrakcyjne. Oferujemy także współpracę w zakresie kursów dla firm.

 

INNE JĘZYKI OBCE I MATEMATYKA

ENGLISH OK! to także zajęcia z języków: niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego oraz chińskiego prowadzone w oparciu o te same zasady, które obowiązują dla języka angielskiego. Prowadzimy więc zajęcia grupowe i indywidualne na każdym poziomie zaawansowania i dla każdej grupy wiekowej. Proponujemy również korepetycje z matematyki, najczęściej w postaci indywidualnych zajęć.

 

WYNAJEM POMIESZCZEŃ

Oferujemy Państwu możliwość wynajęcia naszych pomieszczeń do organizacji na przykład szkoleń, rekrutacji, kursów itp. Sale wyposażone są w tablice suchościeralne, krzesła, duże stoły konferencyjne oraz nagłośnienie. Cena do uzgodnienia (rozliczenie godzinowe).