Zapisy do grup trwają

Nowy rok szkolny rozpoczęty. Tymczasem w English OK! trwają zapisy do grup oraz na zajęcia indywidualne z języka angielskiego, niemieckiego i matematyki.

Back-to-school

Szanowni Państwo!

Z początkiem września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2014/2015. W związku z tym trwają zapisy uczniów i kursantów do grup i na zajęcia indywidualne. Oferta, jaką przygotowało CENTRUM JĘZYKA ANGIELSKIEGO ENGLISH OK! umożliwi poznanie i opanowanie języka angielskiego, niemieckiego oraz matematyki na wszystkich poziomach potrzebnych do egzaminów gimnazjalnych oraz maturalnych. ENGLISH OK! proponuje kursy dla wszystkich przedziałów wiekowych: dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia prowadzone są w małych grupach w miłej atmosferze w oparciu o najnowsze podręczniki i materiały edukacyjne.

Ministerstwo Edukacji Narodowej wprowadziło wiele zmian, które wpłyną na uczniów. Szóstoklasiści przystąpią do testu sprawdzającego ich wiedzę między innymi z matematyki i języka obcego. Gimnazjaliści zmierzą się z testem kompetencji, który sprawdzi ich wiedzę nabytą w ciągu trzech lat z przedmiotów humanistycznych, matematyczno-przyrodniczych oraz języków obcych na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Największa jednak zmiana nastąpi w sposobie oceniania i formie egzaminów maturalnych. Arkusze egzaminacyjne z języka obcego będą zawierały inne niż dotychczas typy zadań zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym. Zatem zapowiada się dość pracowity rok dla uczniów wszystkich klas. Dlatego wielu rodziców musi zdecydować gdzie i na jakie zajęcia dodatkowe należy jeszcze zapisać swoje dzieci.

Obecnie jest wiele szkół, które oferują różnorodne kursy językowe. Począwszy od kursów przygotowujących do egzaminu gimnazjalnego, maturalnego, poprzez kursy szkolne po indywidualne kursy korepetytorskie. Warto zwrócić uwagę na wielkość grup w jakich prowadzone są zajęcia. Wielu z nas jest przekonanych, że indywidualne nauczanie języka przynosi oczekiwane efekty. Zapominamy o zaletach nauki w grupie, jaką oferują nam szkoły językowe. Ucząc się w małych grupach mamy możliwość obcowania z żywym językiem, bowiem każdy uczeń ma swój własny akcent oraz płynność wypowiedzi. Ponadto zajęcia w grupie rozwijają relacje interpersonalne i uczą współpracy. Co więcej, uczeń przebywający w grupie odczuwa bodziec motywujący go do pracy i nauki. Nie oznacza to jednak, że osoby, które potrzebują zajęć indywidualnych powinny zrezygnować z nich na rzecz zajęć grupowych. Szkoły językowe umożliwiają też indywidualne kształcenie. Uczniowie mają wtedy szanse na wyrównanie poziomu lub opanowanie danego materiału w tempie dostosowanym do własnych potrzeb.

Dlatego nie należy zwlekać i już teraz skorzystać z naszej oferty. Zapisanie się na kurs nie stanowi żadnego problemu. Wystarczy do nas przyjść od poniedziałku do czwartku w godzinach zajęć lub skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Wszystkie dane kontaktowe znajdują się tutaj.

zobacz wszystkie aktualności