Wakacyjne kursy wyrównawcze

Twoje dziecko kończy rok szkolny, ale jego wyniki mogłyby być lepsze? Razem z nami nadrobi wszystkie zaległości.

Rok szkolny wkrótce dobiegnie końca, a Twoje dziecko ma trudności z przerabianym w szkole materiałem z języka angielskiego lub matematyki? Zasady gramatyczne, słownictwo lub umiejętność mówienia, czy też ułamki, funkcje lub wielomiany sprawiają mu kłopoty? A może nie jesteś zadowolony z ocen swojej pociechy i chcesz, aby się poprawiły, jednak nie wiesz jak to zrobić? Przyjdź do nas i zapisz je na wakacyjne zajęcia wyrównawcze.

ENGLISH OK zaprasza w trakcie okresu wakacyjnego na specjalne zajęcia wyrównawcze dla dzieci i młodzieży. Wspólnie nadrobimy zaległości, powtórzymy i utrwalimy wymagany w szkole materiał. Wyjątkowa forma zajęć, dostosowana do potrzeb uczniów,  pozwala na swobodne przyswajanie wiedzy. Kursanci w spokojnej i przyjaznej atmosferze mają szansę ćwiczyć problematyczny materiał pod fachowym okiem naszych lektorów. To, co do tej pory sprawiało kłopoty, okaże się całkiem łatwe. Kurs wyrównawczy pozwala z jednej strony na usystematyzowanie materiału, ale z drugiej daje możliwość rozpoczęcia nowego roku szkolnego na wyższym poziomie.

Kursy wyrównawcze to także przygotowanie do poprawek lub egzaminów komisyjnych w formie intensywnych, indywidualnych korepetycji. Nie pozwól, aby porażka spędzała sen z powiek Twojemu dziecku. Razem z nami będzie mu łatwiej zmierzyć się koniecznością zaliczenia przedmiotu pod koniec wakacji, a egzamin będzie dla niego zdecydowanie mniej stresujący. Nie czekaj do ostatniej chwili! Kluczem do sukcesu jest rozpoczęcie kursu odpowiednio wcześnie.

TERMINY ZAJĘĆ:
Sesja lipcowa – 25.06-27.07.2018
Sesja sierpniowa – 30.07-31.08.2018

ILOŚĆ SPOTKAŃCENA
5 SPOTKAŃZAJĘCIA INDYWIDUALNE250 zł
ZAJĘCIA GRUPOWE – 2 OSOBY150 zł/osoba
ZAJĘCIA GRUPOWE – 3 OSOBY100 zł/osoba
10 SPOTKAŃZAJĘCIA INDYWIDUALNE500 zł
ZAJĘCIA GRUPOWE – 2 OSOBY300 zł/osoba
ZAJĘCIA GRUPOWE – 3 OSOBY200 zł/osoba

Zapisów można dokonywać telefonicznie pod numerem 535 82 99 77 lub osobiście w siedzibie szkoły. Na wszelkie pytania odpowiadamy także drogą mailową pod adresem szkola@englishok.com.pl lub poprzez nasz profil na Facebooku.

zobacz wszystkie aktualności