Wakacje 2019 w ENGLISH OK!

Przed nami wakacje. Jeśli chcesz wykorzystać wolny czas na podniesienie swoich umiejętności językowych, to mamy dla Ciebie ofertę specjalną.

Wakacje to czas, na który wszyscy czekają z niecierpliwością. My także, ponieważ możemy wtedy zaproponować intensywny kurs języka angielskiego nie tylko dla osób planujących wakacyjny wyjazd, ale także dla tych, którzy właśnie w tym czasie postanowią poduczyć się języka angielskiego, korzystając z większej ilości wolnego czasu. Kurs taki przyda się nie tylko w trakcie wakacyjnych eskapad, ale także osobom planującym wyjazd do pracy.

Kurs wakacyjny kierowany jest do młodzieży, dorosłych, a także seniorów chcących poszerzyć swoje umiejętności językowe. Autorski program kursu dostosowany jest do potrzeb każdego kursanta.

HARMONOGRAM KURSU WAKACYJNEGO 2019:
24 czerwca–31 lipca, poniedziałek i środa w godzinach 16:00–17:00 (12 spotkań) — 360,00 zł
5–28 sierpnia, poniedziałek i środa w godzinach 16:00–17:00 (8 spotkań) — 240,00 zł

Zapisy do grup wakacyjnych już trwają. Jeżeli planujesz zagraniczny wyjazd lub po prostu chcesz wykorzystać wolny czas na podszkolenie swoich językowych umiejętności, nie czekaj! Kurs wakacyjny w ENGLISH OK! jest właśnie dla Ciebie.

INNE KURSY DOSTĘPNE W CZASIE WAKACJI

Podczas wakacji proponujemy także inne kursy językowe. Jednym z nich jest kurs przygotowawczy do egzaminów Cambridge English Qualifications (FCE, CAE, CPE i innych). Jesteśmy partnerem British Council w programie Addvantage. Dzięki temu oferowane przez nas kursy jeszcze lepiej przygotowują do egzaminów Cambridge English Qualifications, ponieważ nasi lektorzy prowadzący kursy mają dostęp do firmowanych przez British Council szkoleń i seminariów, a kursanci do aktualnych informacji i materiałów. Ponadto, dzięki programowi Addvantage, możemy pośredniczyć w zapisywaniu kursantów na egzaminy ze zniżką dostępną dla partnerów British Council.

Jak zawsze w okresie przerwy wakacyjnej oferujemy kursy poprawkowe i kursy wyrównawcze. Dostępne są także indywidualne korepetycje z matematyki.

Zapisów na każdy kurs można dokonywać telefonicznie pod numerem 535 82 99 77 lub osobiście w siedzibie szkoły. Na wszelkie pytania odpowiadamy także drogą mailową pod adresem szkola@englishok.com.pl lub poprzez nasz profil na Facebooku.

 

 

 

 

zobacz wszystkie aktualności