Soboty z „Co to foto?”

Cieszący się popularnością kurs fotografii „Co to foto?” teraz dostępny także w soboty! Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.

Chcesz zrodzić pasję w swoim dziecku bądź rozwinąć w nim pokłady artystycznej energii? A może sam chcesz zgłębić tajniki fotografii? Postaw na kurs fotografii dla dzieci, młodzieży i dorosłych „Co to foto?”, który za sprawą harmonijnej kompozycji bogactwa wiedzy oraz ćwiczeń praktycznych, pozwala poznać tajniki fotografii od podszewki. Teraz kurs dostępny jest w soboty!

Wiemy, jak ważny jest wieloaspektowy rozwój dzieci i młodzieży, dlatego też Centrum Języka Angielskiego ENGLISH OK! z Wadowic kontynuuje cieszący się popularnością kurs fotografii, jakiego do tej pory nie było. Z jego pomocą młodzi adepci sztuki robienia zdjęć zgłębią teorię oraz opanują obsługę sprzętu fotograficznego. Stworzony przez nas kurs „Co to foto?” jest dostępny nie tylko dla dzieci i młodzieży, ale także dla dorosłych. Tę zupełną nowość na lokalnym rynku edukacyjnym oferujemy każdemu, kto chce tworzyć coraz lepsze i wyjątkowe zdjęcia.

„Co to foto?” to kurs, który obejmuje 3 dwuipółgodzinne, sobotnie spotkania, z których każde pozwoli krok po kroku poznać podstawy wykonywania coraz lepszych fotografii. Kursanci będą mieli okazję dowiedzieć się jak dobierać idealne światło, jak komponować kadr oraz w jaki sposób wyeksponować określone elementy na zdjęciach. Umiejętności tworzenia sztuki obrazu jak pejzaż, portret czy reportaż staną się dla uczestników wspaniałą inspiracją do kreowania wyjątkowych fotografii, a przy okazji wydobędą ich wrażliwość na piękno otaczającego świata. Po zajęciach kursanci otrzymają również ćwiczenia do wykonania w domu, dzięki którym będą mogli utrwalić swoją wiedzę i zdobyte umiejętności. To jednak nie wszystko! Porozmawiamy też o wielu bardzo zaawansowanych rzeczach, takich jak retusz czy kalibracja sprzętu.

 

Kurs fotografii cyfrowej „Co to foto?” przygotowany został z myślą o osobach w każdym wieku, dlatego przekaz szkolenia jest dostosowany do ich możliwości i potrzeb. Na zajęcia zapraszamy wszystkich, którzy pragną wkroczyć w świat fotografii, ale również lubią świetnie się bawić.

Uczestnicy na zajęcia powinni przynieść własny aparat z naładowanym akumulatorem oraz, w razie potrzeby, ładowarkę. Posiadanie dodatkowych obiektywów lub innych akcesoriów fotograficznych będzie dodatkowym atutem – na kursie powiemy jak wykorzystać w pełni ich możliwości. Program kursu obejmuje szeroki zakres wiedzy. Od kwestii zupełnie podstawowych dotyczących obsługi aparatu i jego funkcji, po zagadnienia zaawansowane takie jak wywoływanie plików RAW czy zarządzanie barwą w obiegu pracy fotograficznej. Przy dobrych warunkach pogodowych część zajęć może odbywać się w plenerze.

 

Zajęcia odbywać się będą w małych grupach od 3 do 5 osób. Koszt całego kursu to 320,00 zł od osoby.
Istnieje też możliwość indywidualnych spotkań fotograficznych na kształt korepetycji w cenie 80 zł/60 minut.

KALENDARIUM KURSU 2019/2020*

I termin – 12, 19, 26 października
II termin – 9, 16, 23 listopada
III termin – 30 listopada, 7, 14 grudnia
IV termin – 4, 11, 18 stycznia
V termin – 15, 22, 29 lutego
VI termin – 14, 21, 28 marca
VII termin – 16, 23, 30 maja
VIII termin – 6, 13, 20 czerwca
Zajęcia we wszystkich terminach odbywają się w godzinach 9:30–12:00 (dzieci) oraz 12:30–15:00 (dorośli).

*Kalendarium oraz godziny zajęć mogą ulegać zmianom wynikającym z indywidualnych uzgodnień z kursantami.

Zapisów można dokonywać telefonicznie pod numerem 535 82 99 77 lub osobiście w siedzibie szkoły. Na wszelkie pytania odpowiadamy także drogą mailową pod adresem szkola@englishok.com.pl lub poprzez nasz profil na Facebooku.

 

 

 

 

 

zobacz wszystkie aktualności