Pełna oferta wakacyjna

Zgodnie z zapowiedzią przedstawiamy Państwu pełną ofertę kursów wakacyjnych jakie organizuje nasza szkoła w najbliższym czasie.

oferta-wakacyjna

ANGIELSKI I NIEMIECKI DLA NAJMŁODSZYCH

Proponujemy zajęcia z języka angielskiego i niemieckiego dla dzieci. Zaletą naszych kursów jest nauka w małych grupach – maksymalnie 6 osób. Dzieci poznają słownictwo oraz zwroty przydatne w codziennym życiu. Dzięki różnorodnym grom, zabawom językowym oraz piosenkom nauka języka angielskiego odczuwana jest jako świetna zabawa. Dzieci uczą się w przyjaznej atmosferze.

Zajęcia prowadzone są dwa razy w tygodniu i trwają 60 minut.
Termin kursów: lipiec-sierpień 2014

ANGIELSKI I NIEMIECKI DLA NASTOLATKÓW

Organizujemy zajęcia z języka angielskiego i niemieckiego dla nastolatków. Zaletą tych kursów także jest nauka w małych, maksymalnie 6-osobowych grupach. Uczniowie mają możliwość używania prawdziwego, komunikatywnego języka na zajęciach. Nauka nudnej gramatyki zredukowana jest do minimum. Kurs ma na celu rozwinięcie umiejętności komunikowania się w danym języku, a wszystko to w miłej atmosferze. Uczniowie będą mieli okazję oglądać filmy, grać w gry językowe oraz odgrywać role z jakimi przyjdzie im się zmierzyć w przyszłości w życiu np. w restauracji, na lotnisku, pytanie o drogę. Ponadto lekcje pełne są dyskusji na tematy dotyczące nastolatków.

Zajęcia prowadzone są dwa razy w tygodniu i trwają 60 minut.
Termin kursów: lipiec-sierpień 2014

ANGIELSKI I NIEMIECKI DLA DOROSŁYCH

Zapewniamy zajęcia z języka angielskiego i niemieckiego dla dorosłych. Nasze kursy mają na celu przygotować kursantów do swobodnego komunikowania się np. na wakacjach lub podczas innych wyjazdów. Na zajęciach odgrywane są scenki, które każdy z nas wyjeżdżając napotka na swej drodze: dialog w restauracji, w sklepie, na lotnisku, w hotelu itd. Ponadto nacisk na ciągłe komunikowanie się w wybranym języku sprawia, że kursanci już po kilku lekcjach czują się pewniej i swobodniej się wysławiają.

Zajęcia prowadzone są dwa razy w tygodniu i trwają 60 minut.
Termin kursów: lipiec-sierpień 2014


W czasie wakacji istnieje również możliwość kursów indywidualnych. Gorąco zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty. Wystarczy się z nami skontaktować i ustalić szczegóły kursu.

zobacz wszystkie aktualności