Kursy wakacyjne 2016

Przed nami wakacje. Planujesz wyjazd lub chcesz wykorzystać wolny czas na podniesienie swoich umiejętności językowych? Mamy dla Ciebie ofertę specjalną.

Wakacje to czas, na który wszyscy czekają z niecierpliwością. My także, ponieważ możemy wtedy zaproponować intensywny kurs języka angielskiego nie tylko dla osób planujących wakacyjny wyjazd, ale także dla tych, którzy właśnie w tym czasie postanowią poduczyć się języka angielskiego, korzystając z większej ilości wolnego czasu.

Kurs wakacyjny w ENGLISH OK! odbywa się w dwóch terminach. Pierwszy w dniach od 4 do 29 lipca, drugi pomiędzy 1 a 26 sierpnia. Zajęcia dla dorosłych odbywać się będą dwa razy w tygodniu po 90 minut w małych grupach (maksymalnie 8 osób). Istnieje możliwość zwiększenia częstotliwości zajęć według życzenia kursantów. Zajęcia dla dzieci odbywać się będę dwa razy w tygodniu lub raz w tygodniu po 45 minut. W okresie wakacyjnym dostępne są także zajęcia indywidualne.

Zapisy do grup wakacyjnych już trwają. Jeżeli planujesz zagraniczny wyjazd lub po prostu chcesz wykorzystać wolny czas na podszkolenie swoich językowych umiejętności, nie czekaj! Kurs wakacyjny w ENGLISH OK! jest właśnie dla Ciebie.

W celu dokonania zapisu zapraszamy do siedziby szkoły w Wadowicach przy ulicy Krakowskiej 30. Zapisów można dokonywać też drogą mailową: szkola@englishok.com.pl lub telefonicznie pod numerem 535 82 99 77.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty kursów wakacyjnych.

zobacz wszystkie aktualności