Język polski dla obcokrajowców

Centrum Języka Angielskiego ENGLISH OK! z Wadowic wprowadza do swojej oferty kursy języka polskiego dla obcokrajowców.

Ze względu na coraz większe zainteresowanie kursami języka polskiego ENGLISH OK! postanawia rozszerzyć ofertę, która kierowana jest do obcokrajowców. To oferta głównie dla osób, które chcą szybko i efektywnie opanować praktyczną znajomość języka. Chcesz szybko i intensywnie zacząć się uczyć się polskiego? Ten kurs jest właśnie dla Ciebie!

W kursie stawiamy przede wszystkim na rozwijanie umiejętność mówienia i rozumienia ze słuchu oraz czytania i pisania. Proponujemy ciekawe i motywujące zajęcia z fachową kadrą lektorów w dogodnych terminach oraz według indywidualnych ustaleń. Kursy prowadzone są indywidualnie lub w niewielkich grupach w oparciu o nasze autorskie metody nauczania. Zajęcia prowadzone są tylko w języku polskim!

Dla firm kierujących swoich pracowników na kurs języka polskiego oferujemy atrakcyjne rabaty. Istnieje także możliwość organizowania kursów poza siedzibą naszej szkoły. Serdecznie zapraszamy do korzystania z kursów w naszej szkole. Zapisy na zajęcia już trwają. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami!

zobacz wszystkie aktualności