Ferie z CO TO FOTO?

Chcesz zrodzić w sobie pasję bądź rozwinąć pokłady artystycznej energii? Postaw na kurs fotografii „Co to foto?”

Chcesz zrodzić w sobie pasję bądź rozwinąć pokłady artystycznej energii? Postaw na kurs fotografii „Co to foto?”, który za sprawą harmonijnej kompozycji bogactwa wiedzy oraz ćwiczeń praktycznych, pozwala poznać tajniki fotografii od podszewki.

Za nami okres świąteczny. Być może część z Państwa wśród prezentów odnalazła wyczekiwany aparat fotograficzny, a nowy rok nakłonił do rozwoju artystycznej pasji, jednak barierą okazał się ogrom wiedzy, jaką na początku trzeba przyswoić.

To właśnie dlatego Centrum Języka Angielskiego ENGLISH OK! z Wadowic, oferuje na ferie cieszący się popularnością kurs fotografii, jakiego do tej pory nie było. Z jego pomocą każdy adept sztuki robienia zdjęć zgłębi teorię oraz opanuje obsługę sprzętu fotograficznego, a wszystko to pozwoli tworzyć coraz lepsze zdjęcia.

 

„Co to foto?” to kurs, który obejmuje 3 półtoragodzinne spotkania w grupach (kursy indywidualne – informacja na końcu), z których każde pozwoli krok po kroku poznać podstawy wykonywania coraz lepszych fotografii. Kursanci będą mieli okazję dowiedzieć się jak dobierać idealne światło, jak komponować kadr oraz w jaki sposób wyeksponować określone elementy na zdjęciach. Umiejętności tworzenia sztuki obrazu jak pejzaż, portret czy reportaż staną się dla uczestników wspaniałą inspiracją do tworzenia wyjątkowych fotografii, a przy okazji wydobędą ich wrażliwość na piękno otaczającego nas świata. Po zajęciach kursanci otrzymają również ćwiczenia do wykonania w domu, dzięki którym będą mogli utrwalić swoją wiedzę i zdobyte umiejętności.

Kurs fotografii cyfrowej „Co to foto?” przygotowany został z myślą o osobach w każdym wieku. Na zajęcia zapraszamy wszystkich, którzy pragną wkroczyć w świat fotografii, ale również lubią świetnie się bawić.

Uczestnicy na zajęcia powinni przynieść własny aparat z naładowanym akumulatorem oraz, w razie potrzeby, ładowarkę. Posiadanie dodatkowych obiektywów lub innych akcesoriów fotograficznych także będzie atutem – na kursie powiemy jak z nich poprawnie korzystać. Program kursu obejmuje szeroki zakres wiedzy. Od kwestii zupełnie podstawowych dotyczących obsługi aparatu i jego funkcji, po zagadnienia zaawansowane takie jak zarządzanie barwą w obiegu pracy fotograficznej.
Przy dobrych warunkach pogodowych część zajęć może odbywać się w plenerze.

 

Zajęcia odbywać się będą w małych grupach od 3 do 5 osób. Koszt całego kursu to 350,00 zł od osoby.

KALENDARIUM KURSU*

I termin – 27, 28, 29 stycznia 2020
GRUPA zajęcia w godzinach 10:00–11:30

II termin – 3, 4, 5 lutego 2020
GRUPA zajęcia w godzinach 10:00–11:30

*Kalendarium może ulegać zmianom, które wynikać mogą z indywidualnych uzgodnień z kursantami. Zapisy do grup odbywają się po kolei, to znaczy po osiągnięciu limitu osób dla grupy 1 otwierane są zapisy do grupy 2.

Nie czujesz się dobrze w grupie? Chcesz, aby kurs przygotowany był specjalnie dla Ciebie? Nie ma problemu – „Co to foto?” daje także możliwość kursu indywidualnego. Możesz wybrać dogodną dla siebie porę dnia (poza godzinami zajęć grupowych) i uczyć się tego, czego chcesz i jak chcesz. Koszt takiego kursu ustalany jest indywidualnie.

Zapisów można dokonywać telefonicznie pod numerem 535 82 99 77 lub osobiście w siedzibie szkoły. Na wszelkie pytania odpowiadamy także drogą mailową pod adresem szkola@englishok.com.pl lub poprzez nasz profil na Facebooku.

 

 

 

 

 

zobacz wszystkie aktualności