Co to foto? 2020 – kurs fotografii

Chcesz zrodzić pasję w swoim dziecku bądź rozwinąć w nim pokłady artystycznej energii? Postaw na kurs fotografii dla dzieci i młodzieży „Co to foto?”

Co-to-foto-duze-2020

Chcesz zrodzić pasję w swoim dziecku bądź rozwinąć w nim pokłady artystycznej energii? Postaw na kurs fotografii dla dzieci i młodzieży „Co to foto?”, który za sprawą harmonijnej kompozycji bogactwa wiedzy oraz ćwiczeń praktycznych, pozwala poznać tajniki fotografii od podszewki.

Wiemy, jak ważny jest wieloaspektowy rozwój dzieci i młodzieży, dlatego też Centrum Języka Angielskiego ENGLISH OK! z Wadowic kontynuuje cieszący się popularnością kurs fotografii, jakiego do tej pory nie było. Z jego pomocą młodzi adepci sztuki robienia zdjęć zgłębią teorię oraz opanują obsługę sprzętu fotograficznego, a wszystko to pozwoli im tworzyć coraz lepsze zdjęcia.

„Co to foto?” to kurs, który obejmuje 3 dwuipółgodzinne spotkania, z których każde pozwoli krok po kroku poznać podstawy wykonywania coraz lepszych fotografii. Kursanci będą mieli okazję dowiedzieć się jak dobierać idealne światło, jak komponować kadr oraz w jaki sposób wyeksponować określone elementy na zdjęciach. Umiejętności tworzenia sztuki obrazu jak pejzaż, portret czy reportaż staną się dla młodych uczestników wspaniałą inspiracją do kreowania wyjątkowych fotografii, a przy okazji wydobędą ich wrażliwość na piękno otaczającego nas świata. Po zajęciach kursanci otrzymają również ćwiczenia do wykonania w domu, dzięki którym będą mogli utrwalić swoją wiedzę i zdobyte umiejętności.

 

Kurs fotografii cyfrowej „Co to foto?” przygotowany został z myślą o dzieciach i młodzieży, dlatego przekaz szkolenia jest dostosowany do ich możliwości i potrzeb. Na zajęcia zapraszamy wszystkich, którzy pragną wkroczyć w świat fotografii, ale również lubią świetnie się bawić. Jeżeli masz więcej niż 16 lat, zajrzyj pod ten adres.

Uczestnicy na zajęcia powinni przynieść własny aparat z naładowanym akumulatorem oraz, w razie potrzeby, ładowarkę. Posiadanie dodatkowych obiektywów lub innych akcesoriów fotograficznych będzie dodatkowym atutem – na kursie powiemy jak z nich poprawnie korzystać. Program kursu obejmuje szeroki zakres wiedzy. Od kwestii zupełnie podstawowych dotyczących obsługi aparatu i jego funkcji, po zagadnienia zaawansowane takie jak wywoływanie plików RAW czy zarządzanie barwą w obiegu pracy fotograficznej. Przy dobrych warunkach pogodowych część zajęć może odbywać się w plenerze.

 

Zajęcia odbywać się będą w małych grupach od 3 do 5 osób. Koszt całego kursu to 350,00 zł od osoby.
Istnieje też możliwość indywidualnych spotkań fotograficznych na kształt korepetycji w cenie 80 zł/60 minut.


Od tego roku wprowadzamy możliwość kursu on-line. Warunkiem przeprowadzenia kursu w taki sposób jest zgoda wszystkich członków grupy na taką formę prezentacji. Zapewnienie środków technicznych do poprawnego odbioru webinaru w postaci komputera/tabletu i wystarczająco szybkiego połączenia internetowego leżą po stronie kursanta. Ze względu na dużą szczegółowość prezentowanych treści oglądanie ich na ekranach telefonu nie jest zalecane. Wymagane będzie także posiadanie zainstalowanego oprogramowania wskazanego przez szkołę wraz z założeniem bezpłatnego konta.


KALENDARIUM KURSU DLA DZIECI I MŁODZIEŻY*

I termin – 1, 2, 3 czerwca (zajęcia od godziny 16:00)
II termin – 8, 9, 10 czerwca (zajęcia od godziny 16:00)
III termin – 15, 16, 17 czerwca (zajęcia od godziny 16:00)
IV termin – 22, 23, 24 czerwca
V termin – 29, 30 czerwca, 1 lipca
VI termin – 6, 7, 8 lipca
VII termin – 13, 14, 15 lipca
VIII termin – 20, 21, 22 lipca
IX termin – 27, 28, 29 lipca
X termin – 3, 4, 5 sierpnia
XI termin – 10, 11, 12 sierpnia
XII termin – 17, 18, 19
sierpnia
XIII termin – 24, 25, 26 sierpnia

Zajęcia we wszystkich terminach odbywają się w godzinach 9:00–11:30, chyba że zaznaczono inaczej.

*Kalendarium oraz godziny zajęć mogą ulegać zmianom wynikającym z indywidualnych uzgodnień z kursantami.

Zapisów można dokonywać telefonicznie pod numerem 535 82 99 77 lub osobiście w siedzibie szkoły. Na wszelkie pytania odpowiadamy także drogą mailową pod adresem szkola@englishok.com.pl lub poprzez nasz profil na Facebooku.

 

 

 

 

zobacz wszystkie aktualności