„Co to foto?” 2020 dla dorosłych

Kurs fotografii „Co to foto?” dostępny jest także dla dorosłych!

Masz aparat fotograficzny, ale Twoje zdjęcia nie zachwycają? Teraz może się to zmienić dzięki wszechstronnemu kursowi fotografii. Dowiedz się jak wykorzystać potencjał drzemiący w sprzęcie, który posiadasz.

Stworzony przez nas kurs „Co to foto?” jest dostępny nie tylko dla dzieci i młodzieży, ale także dla dorosłych. Tę zupełną nowość na lokalnym rynku edukacyjnym, oferujemy każdemu, kto chce zgłębić teorię, opanować obsługę sprzętu, a w konsekwencji zacząć po prostu tworzyć coraz lepsze i wyjątkowe zdjęcia.

„Co to foto? dla dorosłych” to kurs obejmujący 3 dwuipółgodzinne spotkania, z których każde przybliża wiele fotograficznych aspektów. Dowiesz się jak dobierać i panować nad światłem, jak komponować kadr oraz w jaki sposób wyeksponować określone elementy na zdjęciach. Poznasz różne dziedziny fotografii od pejzażu przez portret po reportaż. Po zajęciach zweryfikujesz nabyte umiejętności w wyzwaniach praktycznych. To jednak nie wszystko! Porozmawiamy też o wielu bardzo zaawansowanych rzeczach, takich jak retusz czy kalibracja sprzętu.

Zabierz ze sobą aparat z naładowanym akumulatorem oraz, w razie potrzeby, ładowarkę. Jeśli masz dodatkowe obiektywy lub inne akcesoria fotograficzne, przynieś je na kurs – powiemy jak z nich poprawnie korzystać. Przy dobrych warunkach pogodowych część zajęć może odbywać się w plenerze.

 

Zajęcia grupowe odbywać się będą w małych grupach od 3 do 5 osób. Koszt całego kursu to 350,00 zł od osoby.
Istnieje też możliwość indywidualnych spotkań fotograficznych na kształt korepetycji w cenie 80 zł/60 minut.


Od tego roku wprowadzamy możliwość kursu on-line. Warunkiem przeprowadzenia kursu w taki sposób jest zgoda wszystkich członków grupy na taką formę prezentacji. Zapewnienie środków technicznych do poprawnego odbioru webinaru w postaci komputera/tabletu i wystarczająco szybkiego połączenia internetowego leżą po stronie kursanta. Ze względu na dużą szczegółowość prezentowanych treści oglądanie ich na ekranach telefonu nie jest zalecane. Wymagane będzie także posiadanie zainstalowanego oprogramowania wskazanego przez szkołę wraz z założeniem bezpłatnego konta.


KALENDARIUM KURSU GRUPOWEGO DLA DOROSŁYCH*

I termin – 22, 23, 24 czerwca
II termin – 29, 30 czerwca, 1 lipca
III termin – 6, 7, 8 lipca
IV termin – 13, 14, 15 lipca
V termin – 20, 21, 22 lipca
VI termin – 27, 28, 29 lipca
VII termin – 3, 4, 5 sierpnia
VIII termin – 10, 11, 12 sierpnia
IX termin – 17, 18, 19
sierpnia
X termin – 24, 25, 26 sierpnia
Zajęcia we wszystkich terminach odbywają się w godzinach 17:00–19:30.

*Kalendarium oraz godziny zajęć mogą ulegać zmianom wynikającym z indywidualnych uzgodnień z kursantami.

Zapisów można dokonywać telefonicznie pod numerem 535 82 99 77 lub osobiście w siedzibie szkoły. Na wszelkie pytania odpowiadamy także drogą mailową pod adresem szkola@englishok.com.pl lub poprzez nasz profil na Facebooku.

 

 

zobacz wszystkie aktualności