Co to foto? 2019 – kurs fotografii

Chcesz zrodzić pasję w swoim dziecku bądź rozwinąć w nim pokłady artystycznej energii? Postaw na kurs fotografii dla dzieci i młodzieży „Co to foto?”

Chcesz zrodzić pasję w swoim dziecku bądź rozwinąć w nim pokłady artystycznej energii? Postaw na kurs fotografii dla dzieci i młodzieży „Co to foto?”, który za sprawą harmonijnej kompozycji bogactwa wiedzy oraz ćwiczeń praktycznych, pozwala poznać tajniki fotografii od podszewki.

Wiemy, jak ważny jest wieloaspektowy rozwój dzieci i młodzieży, dlatego też Centrum Języka Angielskiego ENGLISH OK! z Wadowic kontynuuje cieszący się popularnością kurs fotografii, jakiego do tej pory nie było. Z jego pomocą młodzi adepci sztuki robienia zdjęć zgłębią teorię oraz opanują obsługę sprzętu fotograficznego, a wszystko to pozwoli im tworzyć coraz lepsze zdjęcia.

„Co to foto?” to kurs, który obejmuje 3 dwuipółgodzinne spotkania, z których każde pozwoli krok po kroku poznać podstawy wykonywania coraz lepszych fotografii. Kursanci będą mieli okazję dowiedzieć się jak dobierać idealne światło, jak komponować kadr oraz w jaki sposób wyeksponować określone elementy na zdjęciach. Umiejętności tworzenia sztuki obrazu jak pejzaż, portret czy reportaż staną się dla młodych uczestników wspaniałą inspiracją do kreowania wyjątkowych fotografii, a przy okazji wydobędą ich wrażliwość na piękno otaczającego nas świata. Po zajęciach kursanci otrzymają również ćwiczenia do wykonania w domu, dzięki którym będą mogli utrwalić swoją wiedzę i zdobyte umiejętności.

 

Kurs fotografii cyfrowej „Co to foto?” przygotowany został z myślą o dzieciach i młodzieży, dlatego przekaz szkolenia jest dostosowany do ich możliwości i potrzeb. Na zajęcia zapraszamy wszystkich, którzy pragną wkroczyć w świat fotografii, ale również lubią świetnie się bawić.

Uczestnicy na zajęcia powinni przynieść własny aparat z naładowanym akumulatorem oraz, w razie potrzeby, ładowarkę. Posiadanie dodatkowych obiektywów lub innych akcesoriów fotograficznych będzie dodatkowym atutem – na kursie powiemy jak z nich poprawnie korzystać. Program kursu obejmuje szeroki zakres wiedzy. Od kwestii zupełnie podstawowych dotyczących obsługi aparatu i jego funkcji, po zagadnienia zaawansowane takie jak wywoływanie plików RAW czy zarządzanie barwą w obiegu pracy fotograficznej. Przy dobrych warunkach pogodowych część zajęć może odbywać się w plenerze.

 

Zajęcia odbywać się będą w małych grupach od 3 do 5 osób. Koszt całego kursu to 300,00 zł od osoby.
Istnieje też możliwość indywidualnych spotkań fotograficznych na kształt korepetycji w cenie 80 zł/60 minut.

KALENDARIUM KURSU DLA DZIECI I MŁODZIEŻY*

I termin – 24, 25, 26 czerwca
II termin – 1, 2, 3 lipca
III termin – 8, 9, 10 lipca
IV termin – 15, 16, 17 lipca
V termin – 22, 23, 24 lipca
VI termin – 29, 30, 31 lipca
VII termin – 5, 6, 7 sierpnia
VIII termin – 19, 20, 21 sierpnia
IX termin – 26, 27, 28 sierpnia
Zajęcia we wszystkich terminach odbywają się w godzinach 9:00–11:30

*Kalendarium oraz godziny zajęć mogą ulegać zmianom wynikającym z indywidualnych uzgodnień z kursantami.

Zapisów można dokonywać telefonicznie pod numerem 535 82 99 77 lub osobiście w siedzibie szkoły. Na wszelkie pytania odpowiadamy także drogą mailową pod adresem szkola@englishok.com.pl lub poprzez nasz profil na Facebooku.

 

 

 

 

zobacz wszystkie aktualności